Září 2016

Jsem zpět&Můj článek je článkem dne?+Vyjádření

11. září 2016 v 23:30 | Natalie |  My Talkings
Ahojte!
Takže už jsem se vrátila z Chorvatska a bogužel na blog mohu zavítat až dnes a ve velmi pozdních hodinách, jak se zdá.
Za prvé chci poděkovat za 2000 shlédnutí blogu a za druhé se dnes můj článek stal článkem týdne! Jeden z mých velkých snů a myslím, že se k tomu ještě musím trochu vyjádřit, protože se strhla obrovská diskuze pod tímto článkem.

Jak už víte, tak začal školní rok a tím, že jsem byla na dovolené ještě pořád doháním školu. Není to lehké a myslela jsem si, že to nějak ustojím a že to s blogem zvládnu. Bohužel ale celý den jsem zabořená v dělání okrajů a doplňování sešitů, že se k tomuto článku dokopávám až dnes. Mám v blogu také hodně nepořádku, jelikož jsem měla mít už dávno zrušený náběr SB, ale ještě pár nových se mi tam zapsalo, které si určitě přidám a dám jim vědět, bohužel ale nevím kdy.
Zítra jsem na cvičení v přírodě, což je takový náš školní povinný rituál. A odpoledne jdu na taneční rozdílovky, kde konečně přestoupím do moderny. Plus se musím učit na test z češtiny a doplnit si ještě úterní učivo. Takže můžu slíbit, že článek zítra určitě nebude. Nevím, jak to bude pokračovat tenhle týden, ale vypadá to, že jakmile budu mít čas, tak budu trošku organizovat blog a obíhat. Článku se tedy dočkáte asi až příští týden.

A teď k něčemu doufám pozitivnímu. Můj článek TU, se stal článkem dne! Jsem ráda, protože to byl můj velký sen, akorát jsem to nečekala zrovna u takového článku, který mi nebyl moc příjemný psát a ani si na to vzpomínat. Bohužel, se tam strhla taková diskuze o tom, že to stejně nebylo žádné trauma a že nám nic neudělal a také, že nemůžu lidi nazývat pedofily, když nejsou, nebo když za to nemohou.
Za prvé jsem z toho neudělala žádné trauma a nikde jsem nepsala, že to bylo traumatické. V tu dobu mi bylo osm let. Byla jsem malé dítě a fakt jsem se bála. Ve škole nás s tím strašili a bylo to všude ve zprávách. Příběh nebyl vymyšlený, neumím lhát, sežralo by mě svědomí a nevím, proč by si osmiletá holka, za kterou jsem jakoby příběh psala, protože jsem to nezažila já v tomto věku, ale já v minulosti, o něčem takovém lhala. Nebylo to příjemné a víc to rozebírat nebudu. Kdo nezažil hold nepochopí.
Proč jsem toho člověka nazvala pedofilem a proč jsem proti pedofilům? Toho člověka jsem nazvala pedofilem, protože podle policie, už toto zkoušel na hodně dětí (hlavně holek) a myslím, že se těmto lidem takto říká. Alespoň mě to učili ve škole. A co mám proti pedofilům? Omlouvám se ale toto je psychická porucha a to že tam někdo napsal, že by se mělo povolit dětské porno je podle mě naprosto absurdní.
Jinak všem moc děkuji za hezké ohlasy a za ty, které se do komentářů podělili o svůj příběh a to je vlastně to, o co mi ve Storytimech jde. Řeknu vám svůj příběh a je super, když mi napíšete, co podobného se stalo vám. nemusí být super traumatický, jestli je to to, co dnes lidi chtějí. Běžte se raději koukat na nějaký americký film, jestli chcete vidět brutální vraždu. Každopádně už se k tomu nebudu vyjadřovat a jsem moc ráda, za to, že můj článek mohl být článkem dne.
xoxo


Důvod mojí absence od 3.9.2016-10.9.2016

2. září 2016 v 14:54 | Natalie |  About blog
Ahojky!
Takže já zachvíli jedu do Chorvatska. Ano já vím, zrovna jsem se vrátila a hned jedu :-D. Bohužel nevím jestli tam je wi-fi, ale měla by být takže bych měla občas nějaký ten článek napsat a obíhat Affs!
No nic. Mám vás moc ráda!!
xoxo

Beskydy Camp 2016

1. září 2016 v 10:02 | Natalie |  Theme Posts
Áhóój!
Tak jsem se vám konečně vrátila! Byla jsem na táboře v Beskydech, konkrétně v Ostravici a rozhodla jsem se vám napsat nějaké ty své dojmy. Moc se omlouvám, že jsem neobíhala, ale wifi opravdu nebyla a články byly přednastavené. Také se bohužel omlouvám i teď, že nebudu obíhat dnes, ale zítra, už snad ano, ale zítra zase odjíždím do Chorvatska, kde by teda měla být wifi, ale pro jistotu pár článků přednastavím. O tom se ještě dozvíte zítra. No a teď už klikněte na ten celý článek.