The History Of My Pets.

3. srpna 2016 v 10:56 | Natalie |  My Pets
Hi!♥
Dneska pro Vás mám Historii mých mazlíčků, což znamená, jaké jsem měla, jména atd. Doufám, že se vám článek bude líbit.
(Obrázky nejsou moje) až budu mít nějaká další zvířata, tak je budu úpstupně přidávat.

1. Králíček
Moje první zvířátku vůbec byl můj králíček. Dali jsme mu jméno Zoubek, protože mě tenkrát jako prvňačku vůbec nic jiného nenapadlo :-D. Byl to "zakrslý" černý králíček. Byla jsem z něj nadšená. Pamatuji si jak mi běhal po pokoji a zanechával za sebou bobky :-D a já je pak musela sbírat. Jenže jednou jsme jeli do Chorvatska a museli jsme Zoubka dát na chvíli na zaharadu. No a když jsme přijeli, tak měl nejakého parazita u oka, takže musel zpět k majiteli, který ho bral k doktorovi atd. Po asi roce se nám dostal zpět. Jenže už nebyl zakrslý :-D. Byl obrovský a navíc agresivní, takže šel zase na zahradu. Hodně jsem kvůli tomu brečela. Nenechal se už ani pohladit, ani vzít do ruky. Byl na mě zlý, ale já jsem mu jako malá holka vždy říkala, že ho mám pořád nejradši. Po čtyřech letech zemřel na nějaký tepelný šok, byla jsem zrovna na dovolené.
✝6.2014

2. Morčata
Jednou ve druhé třídě jsem přišla k babičce a děda mi řekl, že pro mne má překvapení a šli jsme do sklepa. Tam byla dvě krásná morčátka, které děda zachránil před hadem. Jeden byl bronzový a druhý černý. Děda řekl, že černý má jméno Pipo a druhého si můžu pojmenovat jak chci. A já jsem ho pojmenovala Tajtrdlík :-D. O dva roky později jsme koupili ještě dva na dovolené, které se myslím jmenovali KiKi a Niki. No a oni se tak spárovali, že do teď máme pořád malá morčátka a děda je prodává na burze, ale dává si pozor aby je neprodal chovatelům hadů. Od té doby jim jména nedáváme, ale párkrát jsem je pojmenovala: Prdík, Pepa, Katherine, Elena, Pusík atd. :-).

3. Činčila
Když jsem byla ve třetí třídě, tak jsem s dědou šla na burzu (milovala jsem to). Koukala jsem se na různá zvířátka, ale i rybičky atd. Do oka mi padla činčila. Šedá krásná ještě s jejím bratrem. Řekla jsem to dědovi a po dlouhém přemlouvání mi ji nakonec koupil. Vybrala jsem si holčičku a pojmenovala jsem jí Emma. Dědovi se to líbilo, protože Emma byla jeho babička :-). Měli jsme ji do nedávna, jenže děda jí dal připustit nějakému pánovi a aby tam rovnou dožila. Doteď nevím, kde je a mrzí mě to.

4. Myši
Jednoho dne děda přinesl 2 myši. Dali jsme jim jméno Boženka a Anička. Byly to takové ty bílé laboratorní myši. Jednoho dne se nám, ale Anička ztratila a tak jsme s mamkou koupili k Božence ze zverimexu takovou bílošedou myšku Báru. Pak děda ale našel Aničku a tak se tam zase (při našem štěstí) spárovali všechny. Měli jsme tolik malých myšek. Byly hrozně roztomilé a děda je zase prodával. Pak už jsme je nejmenovali.

5. Zlatá rybka
Také mi jednou děda přinesl zlatou rybičku, protože jsem si jí moc přála. Dala jsem jí jméno Zlatka. Byla moc krásná a chodila jsem ji s dědou krmit. Po dvou letech mi děda řekl, že ji nechal připustit, ale já už teď vím, že umřela.. Ale jako ryba žila dlouho a já jsem jí měla moc ráda.
✝2012


6. Pejsek
Jednoho dne jsem si hrála s kamrády před školou a babička mi volala, že mají na zharadě návštěvu a že přinesli štěňata. Rychle jsem běžela k babičce abych je stihla. Jak jsem vešla do dveří tak ke mně přiběhla malá fenečka jezevčík s červeným náramkem okolo krku (na rozeznání). Přiběhla ke mně jako první. Zamilovala jsem si jí nejvíc. Řekla jsem dědovi, že bych ji moc chtěla, ale on nepovolil. Tak jsem jako třeťačka začala brečet. Děda tedy nakonec povolil. Dali jsme jí jméno Beky. Bylo to to nejkrásnější štěňátko. Měli jsme ji asi rok. Pořád byla nějak nemocná, měla různé angíny atd. A nakonec jsme zjistli, že má ošklivou rakovinu plic. Já jsem tenkrát byla v ŠVP. Ten den co jsem přijela nikdy nezapomenu.. Celý víkend jsem brečela. Měla jsem jí nejradši ze všech. Když jsem brečela, tak mě vždycky přišla olízat... Vím, že jetu pořád se mnou, ikdyž ji nevidím.. (Ten první obrázek vypadá přesně jako ona..)
✝4.4.2013


7. Betta Bojovnice
Dlouho jsem si přála rybičku bettu bojovnici a nakonec jsem svou první dostala k Vánocům 2014 od dědy. Byla červená a když jsem jí dala zrcátko tak měnila bravu (ostatně to všechny). Dala jsem jí jméno Betty.Vydržela mi do léta 2015. Potom umřela na nějaký teplotní šok. Byla jsem zrovna na táboře.
✝8.2015
Mamka nechtěla, abych byla smutná a tak zatím co jsem byla na táboře, mi koupila další a doufala ,že nic nepoznám, ale já poznala. Trochu mi kápla slza, ale jinak jsem to celkem zvládala. Tu novou jsem pojmenovala také Betty a mám ji doteď jako svoje (zatím) jediné opravdu domácí zvířátko a mám jí moc ráda. Ostatně jako všechny moje zvířátka :-).
xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petra-s-world petra-s-world | Web | 3. srpna 2016 v 15:56 | Reagovat

To je hezké. měla si opravdu hoodně zvířátek.
Tolik jsem ji já neměla. Ale měli jsme hlavně pejsky. Rybičky taky, a mám králíka..Ale to je spíše sen táty..
Já se s ním moc nemazlím.
Prostě nevím, nepřirostl mi k srdci.:/
Prostě radši psa no..

2 Łucie. Łucie. | Web | 3. srpna 2016 v 17:12 | Reagovat

Se máš! Co bych za to dala mít doma takovou ZOO. Já měla 3 křečky (džungaráky a jednoho zlatého), morče, psa a kočky. Bejvávalo. Nyní mám jen kocoura :-)

3 Hermione Hermione | Web | 5. srpna 2016 v 15:09 | Reagovat

Tyjo máš docela bohatou mazlíčkovskou historii! :D
My jsme hrozně dlouhou dobu měli jenom ovce, což se jako mazlíček moc považovat nedá, ale vždycky to bylo moje nejoblíbenější zvíře, protože jsem na ně s tátou jezdila skoro každý den. Teď už se tam vůbec nedostanu..
Ségra pak měla kocoura, který ale jednoho dne prostě zmizel a pak jsem jednou dostala rybičky, o které jsem se ale moc nestarala. :D
No a není to dávno, kdy táta dostal možnost dostat psa a já jsem rodiče přemluvila, i když ho moc nechtěli, abysme si ho nechali, jenže asi po roce nám Noru (tak se jmenovala) přejelo auto, tak jsme si koupili novou fenku - Ginny. :)

4 Suzeinne Suzeinne | Web | 6. srpna 2016 v 15:40 | Reagovat

No... na to množení zvířat a prodávání mám svůj názor, ale to by bylo na dlouho.
Jinak pěkná zoo, ale u těch myší máš na fotkách potkany!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama