Celý den na nohách

15. srpna 2016 v 21:23 | Natalie |  Theme Posts
Ahoj!
Dneska jsem opravdu celý den na nohách. Naprosto hotová a možná bych se o tom mohla trochu rozepsat.

Už včera večer jsem si psala to do list a byl celý plný, takže mě to překvapilo. No takže, hned ráno jsem v deset šla do školy pro potvrzení na průkazku (které jsem nakonec vůbec nepotřebovala). Sekretářka mi ještě k tomu řekla, že se to dává až poslední týden v srpnu a ne uprostřed prázdnin, ale prý když u žjsem tady. Také nebyla zrovna příjemná.

Potom jsem šla na poštu pro známky a pohledy jelikož jsem díky Hermione našla postcrossing a posílám svých prvních pět pohledů. Pokud nevíte co to je, rozhodně se o tom někdy rozepíšu víc, jen si počkejte. Koupila jsem tedy 3x zámořské známky a 2x evropské. Plánuji do budoucna udělat rubriku, kde budu přidávat fotky nebo text, toho co mi napsali.

Další byla knihovna. Odevzdala jsem jednu knihu a vzala si dvě, takže momentálně mám čtyři knihy a ano, všechny se mnou jedou na tábor. Bohužel mi datum nevystačilo, takže se maminka bude muset projít do knihovny, aby mi to prodloužila.

Pak jsem jela busem se jít vyfotit na průkazku a vypadám tam klasicky jako naprostý debil, ale není to tak strašné jako obvykle. No a pak následovala dopravka. Musela jsem tam předložit papíry a všechno no a 5.9. si jdu pro průkazku.

Další následoval obchod, protože jsem si chtěla koupit nějaké dobré tepláky na tábor a koupila jsem si takové ty turky v takové zelené barvě. Na mě ale nevypadají moc dobře, jelikož mám velká stehna :-/. Nedělám ze sebe chudáka, prostě mám vrozeně velká stehna. No doufejme, že to nebude tak strašné. Pak už jsem jen jela k babičce na oběd a domů.

Doma jsem psala dopisy a omrkávala blog a vypadá to, že opravdu máte zájem o rubriku Storytime, takže v ní určitě budu pokračovat. Nebudu psát jen takové "horory" co se mi staly, ale také nějaké normální historky z mého života.

Kolem čtvrté přijela ségra a řešily jsme Aliexpress. Já jsem si objednala 2 kryty na iPod a ona si chtěla také obědnat nějaké kryty, ale měly jsme s tím další potíže, takže zase další řešení atd.

Pak jsme šli na večeři a po jídle jsme šly dát mé pohledy do posílací schránky. Musela jsem si nejdřív jeden vyfotit, abych věděla, co jsem jim psala. Byly do Ruska, Německa, USA, Bruneie a Hong Kongu. Měla jsem z toho radost.

Pak jsem večer chvilku dělaly live stream na mém facebooku a byla to fakt sranda :D a já jsem se konečně přemluvila na dokončení článku. Tohle byl vlastně něco jako deníček po té dlouhé době a ani to nedávám do celého článku. No tak snad jste po tomto dlouhém slohu nedostali mrtvici a mějte se krásně.
xoxo 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Cheetah Michaela Cheetah | 15. srpna 2016 v 22:39 | Reagovat

Teda,tak tomu rikam fakt hodne narocny den. Myslim su, ze to bych snad ani za jeden den nezvladla. :D to jsi teda dobra!

2 ~*~Janii~*~ ~*~Janii~*~ | Web | 16. srpna 2016 v 12:52 | Reagovat

Taky mě čeká vyřizování průkazky, naštěstí ještě fotky mám, takže fotit se nemsím :). To s tím posíláním pohledu znám, posílala to moje kamarádka :). Přes aliexpress neobjednávám, ale naopak objednávám na ebay a objednala jsme si tři kryty na mobil :)

3 flow flow | Web | 16. srpna 2016 v 14:34 | Reagovat

Já miluju náročný dny, kdy mám pořád co dělat. :D
To samý se mi stalo, šla jsem do školy kvůli průkazce a málem mi ji ani nepotvrdila.
Podle mě je prostě daný, že nikdo na žádné průkazce prostě nemůže vypadat dobře. Nejde to, jednoduše. :D
Já si taky objednávám kryty z Aliexpressu, ale na mobil. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama