19.6.2016

20. června 2016 v 6:32 | Natalie |  Diary
Ahojky!
Omlouvám se, že je tento článek tak pozdě, ale opravdu jsem včera přišla znavená a zalezla jsem rovnou do postele. Ale je koneečně tady!
Ráno jsem se vzbudila okolo osmé, ale přesto jsem chtěla dělat něco na blogu, takže jsem byla s počítačem v posteli ještě asi 2 hodiny. Nijak extra jsem nesnídala, protože jsme zjistili, že zrovna nemáme pečivo :D. Skvělé. Když jsem se konečně přinutila vylézt postele, tak jsem se převlékla atd. a připravila jsem si věci do divadla. Měli jsme taneční vystoupení a já se totálně bála, že to zkazim.
Kolem 13:00 jsem dorazila k divadlu. Hned při generálce nás naše trenérka totálně seřvala. Popravdě ji nikdo moc nemusíme, ale co. Neměla za co nás seřvat, protože to z části byla její chyba, ale to tu nebudeme rozebírat. Každopádně jsem měla ještě větší nervy.
Pak na nás celej den byla naštvaná, ale každému to bylo fuk. Když už jsme konečně kolem 18:00 vystupovali, tak všechno bylo v pohodě, až na to, že jsem vrazila do jedné holky, když jsme si pro něco běželi do portálu a jelikož já jsem úplně ve předu, tak jsem se totálně ztrapnila. Babička s dědou říkají, že to nebylo nějak strašné, ale mně se to zdálo přímo příšerné.
K tomu mě ještě celou dobu bolelo břicho. Paráda.
Když už to konečně zkončilo, tak jsme šli s babičkou a s dědou na pizzu a pak domů. Pak jsem zalehla a myslela jsem, že už se nikdy neprobudím.
Doufám, že v úterý to představení bude lepší.. A to máme 3 za sebou.. :(
xoxo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama