Červen 2016

30.6.2016

30. června 2016 v 20:06 | Natalie |  Diary
Ahoj!
Dnes ráno jsem nemohla dospat, byla jsem tak trochu vzůru už od 5:00. Když jsem šla s kamarádkou do školy, tak začalo tak strašně pršet, že ta moje příprava na vysvědčení stejně byla na prd.
Ve třídě to bylo rychlé. Byli jsme asi za 20 minut hotový. Měla jsem 2 dvojky a byla jsem třetí nejlepší žákyně ze třídy. Dostávali jsme čokolády a já dostala dvě, protože učitelovi zbyly, tak dal těm jakoby nějlepším.
Potom jsme šli s kamarádkou pro její vysvědčení v hudební škole. Cestou tam na autobus jsme šli asi do toho nejlpnějšího autobusu na světě. Nedalo se tam ani dýchat a k tomu byl takový slejvák, že to není ani možné :-D.
Potom jsme šli do nákupního centra (já vím, jsem tam skoro každý den, tento týden). Tam jsme šli pouze kvůli tomu, že se tam rozdávaly ceny za vysvědčení. Roztočili jste takové kolo "štěstí" a něco jste vždy vyhráli. Já jsem vyhrála poukázku na 100 Kč do Bossini.
Moje kamáradka si vylosovala rybičku Bettu Bojovnici, kterou mám shodou okolností také. Ale ona byla strašně šťastná, že skoro brečela, ale teda ani jedna jsme nevěděli jak tu rybičku přepravíme :-D.
Pak jsme tam potkali i mého nevlastního bráchu, který neměl klíče od baráku a nikdo nebyl doma u nich, takže šel k nám. Rybičku jsme nakonec dopravili dobře a pak jsme s bráchou šli k babičce a na oběd do restaurace. Dali nám zdarma zmrzlinu za vyznamenání.
Potom jsme byli doma. Já jsem blogovala a uklízela jsem. Potom jsem šla s mamkou za vysvědčení na večeru do pizzerky :-).
Teď budu hcvilku hrád The Sims a půjdu spát.
xoxo

Vysvědčení 2016.

30. června 2016 v 11:30 | Natalie |  My Talkings
Ahojky!
Dnes teda proběhlo to obávané vysvědčení! Omlouvám se, že je to tak pozdě, ale byla jsem v nákupním centru, kde jsme dostávali ceny za vysvědčení a bylo to zajímavé, ale to se dozvíte v deníčku :-).
Já jsem teda dostala 2 dvojky a samé jedničky :-).
Kdo by se ptal tak já tady prozradím, že jsem právě dokončila 7. třídu, ale více informací se zatím nedozvíte.
Dejte mi vědět jaké jste vy měli vysvědčení a mějte se krásně.
xoxo


29.6.2016

29. června 2016 v 18:27 | Natalie |  Diary
Ahojky!
Dnes jsem zase líně vstala okolo 7:00. Byla jsem šťastná, že je to poslední den těch unuděných 5 hodin.
První hodinu jsme měli menší třídnickou hodinu.
Druhou hodinu šla naše třída do tělocvičny hrát fotbal. Já jsem ale ještě s některejma zůstala ve třídě adělali jsme blbosti.
Třetí hodinu jsme se šli kouknout na florbal a pak jsme se koukali na filmy atd.
Čtvrtou hodinu jsme si s kámoškou pouštěly písničky a dělaly si ty trapné testy na HPD.
Pátou hodinu jsem se koukala na nějaké youtubery atd.
Oběd jsem dnes měla doma, protože jsme ve škole měli filé a to jako fakt ne. Takže doma jsem měla gulášovou polévku do hrníčku a chleba k tomu :-D.
Potom jsem šla na angličtinu a zjistila jsem, že učitelka není doma a že je v parku a tak mě tam její manžel odvezl.
Tam mi koupila nanuka a sedli jsme si do trávy a hráli jsme anglický slovní fotbal. Pak jsme si sedli na lavičku a jentak jsme si povídali.
Pak jsme šli do obchodního centra do New Yorkeru, kde jsme prošli celý obchod a komentovali jsme oblečení. Měli jste vidět jak tam na nás lidé koukali.
Když jsem šla na zastávku tak jsem ještě potkala nevlastní ségru s babičkou :-D. Když jsem vystoupila tak jsem šla domů. Cestou na mě koukali nějací chlápci z auta a úplně se na mě smáli. Mohlo jim být tak 30. Děsivé.
Doma jsem uklidila a dopisovala články. A co jste dělali vy?
xoxo

Sunny afternoon.

29. června 2016 v 15:40 | Natalie |  My Talkings
Krásné odpoledne!
U nás krásně svítí slunce a já se právě vrátila z lekce angličtiny, která byla naprosto dokanalá, ale to se dozvíte v deníčku dnes. Zítra už je to obávané vysvědčení. Napište mi do komentářů, co si myslíte, že budete mít na vysvědčení.
No nic, já jdu dnes psát další přednastavené články a pak napíšu deníček.
Zítra se vám ozvu po vysvědčení :-).
xoxo

28.6.2016

28. června 2016 v 18:51 | Natalie |  Diary
Ahoj!
Dneska se mi zase nechtělo vstávat, takže jsem vstala okolo 7:00. Do školy jsem šla nějako po půl.
První hodinu jsme hráli pingpong na školním pozemku. No chvilku mě to bavilo, ale pak už to bylo zdlouhavé.
Druhou hodinu jsem hrála hry na počítači a na tabletu.
Třetí hodinu jsem se koukala na nějaké fimy z Disney, které jsem už dlouho neviděla.
Čtvrtou hodinu jsem se většinou nudila a dělala něco na počítači.
Pátou hodinu, tu zdlouhavou jsem dělala všechno tady dohromady.
K obědu byla svíčková. Potom jsme s kamarádkou běželi na zastávku, protože strašně pršelo a jeli jsme do obchodního centra. Koupila jsem si v New Yorkeru krásné tričko na léto. Je květované a má na sobě nápis Amazing.
Potom jsme šli vyzvednout moji sestřenku ze školky a jeli jsme k babičce. Tam jsem nechala sestřenku a šla jsem domů, kde jsem jenom tak lenošila a psala jsem přednastavené články na tu dobu, co tu nebudu.
Před chvilkou jsem dovečeřela a půjdu se umýt. A jak jste se měli vy?
xoxo

Sad afternoon.

28. června 2016 v 16:05 | Natalie |  My Talkings
Krásné odpoledne!
Teď jsem přišla od babičky :-). Bohužel mám dnes strašně špatnou náladu kvůli nějakým neschodám ve třídě. Dnes vydám ještě deníček, ale jinak pracuji na článkách, které vydám přednastaveně :-)
A jak jste se dnes měli vy?
xoxo

27.6.2016

27. června 2016 v 17:50 | Natalie |  Diary
Ahoj!
Dnes jsem se vzbudila okolo sedmé, což bylo na mě celkem pozdě. Šla jsem do školy okolo 7:40. Máme volné hodiny, což nevím jestli je super nebo nuda. Pro mě dnes tedy nuda :-(. A také máme zkrácené vyučování. Sice o jednu hodinu, ale dnes už jsem si myslela, že bych tam tu další už nevydržela.
První hodinu jsem na tabletu hrála Hungry Shark Evolution a Dumb Ways To Die. Také jsem se snažila něco vykoumat na Pix Words. Vím, že tu hru už nikdo nehraje, ale nudila jsem se tak co :-D.
Druhou hodinu jsem se na počítači (naše třídní učebna je počítačová, proto je máme dostupné) koukala na The Vampire Diaries. Pokud je někdo fanouškem TVD tak mi to určitě napiště dolů a napište mi u jaké jste série. Já už jsem to dokoukala a čekám na osmou sérii.
Třetí hodinu jsme se s kamarádkami poflakovaly na chodbě a povídaly si a dělaly blbosti.
Čtvrtou hodinu jsem si četla knihu Hvězda od Alex Flinnové, která mě opravdu baví :-)
Pátou hodinu jsem hrála nějaké ty staré holčičí onlineovky na počítači. Pokud tady někdo chodil nebo chodí na HPD tak mi to taky dejte vědět :-D. Ráda hraju tu servírku :-D.
Potom jsme měli oběd. Byl zbruf se sýrem. Nesnáším, když do zbrufu dávají ty barevné těstoviny. Nikomu to nechutná. Hlavně ty zelené :-D.
Když jsem přišla domů tak strašně poprchávala a pka začalo i pršet. Já jsem uklízela a připravovala si věci na dovolenou na kterou jedu brzo. Budu tam 14 dní, což znamená, že tu nebudu, ale nebojte budou přednastavené články a deníčky si budu psát na papír a najednou je vydám hned jak přijedu. Ale o tom se dozvíte v připravovaném článku.
Teď se momentálně nudím a večer jdeme s mamkou spolu na večeři.
xoxo

Cloudy afternoon.

27. června 2016 v 13:11 | Natalie |  My Talkings
Krásné odpoledne!
Já jsem teď přišla ze školy, protože jsme měli zkrácené vyučování. Začiná u nás trochu poprchávat.
Teď se budu asi koukat na filmy atd., protože dnes nic nemám. Deníček bude jako vždy okolo sedmé hodiny.
xoxo

Rainy Morning.

27. června 2016 v 7:20 | Natalie |  My Talkings
Dobré ráno!
Dnes se konečně už neučíme a jsme v naší třídě. Opravdu nevím, jestli se mi podaří dnes napsat článek ve škole, ale odpledne určitě něco bude a bude zase deníček. Právě jsem se pěkně polila čajem :-D. Úžasný start dne.
Užijte si den!
xoxo

26.6.2016

26. června 2016 v 18:32 | Natalie |  Diary
Ahoj!
Dnes ráno jsem se probudila asi v 8:30 a byla jsem na blogu(jako vždy). Hned potom jsem měla snídani. V 11:23 mi jel autobus k tátovi.
Když jsem přijela, tak jsme hned měli oběd. K obědu byl kuřecí přírodní plátek, pečený brambor, kysaná smetana a salát s rajčaty a mozzarelou. Potom jsem dělala článek na blog.
Odpoledne jsme se rozhodli, že půjdeme na minigolf. No, moc mi to nešlo :D. Byla jsem poslední :D. Nikdy jsem na minigolf moc nebyla, ale je to zábava.
Potom mě táta odvezl k mé tetě, která má dnes narozeniny a zrovna se vrátili z dovolené na Menorce. Dostala jsem od ní moc pěkné tričko :-). Byli jsme tam a já jsem si hrála se sestřenkou a byla jsem trochu v bazénu. Večeři jsem měla tam.
Pak jsem šla domů, protože si musím umýt vlasy a připravit si věci do školy. (Už se neučíme, ale věci, které si chci vzít).
Jak jste se dnes měli vy?
xoxo

Recenze VOSS Water.

26. června 2016 v 12:31 | Natalie |  Theme Posts
Ahojky!
Dnes jsem si pro Vás jako tématický článek připravila recenzi na vodu VOSS :-). Doufám, že zkusíte a uděláte si o ní také nějaký názor.

POPIS
Artézská voda se nachází v uzavřeném podzemním zdroji ve vrstvě písku a horniny. Voda je filtrována samotnou přírodou, a tak nepřichází do kontaktu se vzduchem a dalšími znečišťujícími látkami. Artézská voda VOSS pochází ze zdroje nedotčené přírody jižního Norska a její čistota je nesrovnatelná s ostatními vodami. Voda VOSS je prodávána u nejnáročnějších zákazníků, v nejlepších hotelech a nejprestižnějších restauracích. Voda VOSS je dostupná perlivá i neperlivá v obalech různé velikosti. VOSS neperlivá a VOSS perlivá jsou dostupné v typické skleněné lahvi VOSS o velikosti 375 ml a 800 ml. Ve speciálně navřžených, vysoce kvalitních PET lahvích, které jsou inspirovány luxusní skleněnou lahví, je balena VOSS neperlivá o velikosti 330 ml, 500 ml a 850 ml.

MÁ ZKUŠENOST
O vodě VOSS jsem slyšela už velice dlouho. Nikdy mě však tato předražená voda nijak nelákala. Hlavně ji u nás ve městě nikdy neměli. Před asi půl rokem jsem zjistila, že jí prodávají v jednom Fitness centru a od té doby ji všichni měli. Včera jsem se tedy rozhodla vyzkoušet, co je na té vodě tak dokonalé. Koupila jsem si jí tam a stála mě 109 Kč. (Na internetu je dostupná i za menší cenu). Neděsila jsem se, věděla jsem, že to bude drahé. Hned po zakoupení jsem vodu ochutnala a moje pocity byly: Vychlazená, příjemná (ale to bylo jenom kvůli tomu, že ji měli v chladničce), chutnala ale velice dobře, nebyla to jako obyčejná voda z kohoutku, byla taková jako z čistého jezírka. Byla opravdu dobrá, ale nebyla nijak luxusní ani zázračná. Byla to prostě jako nějaká voda z hor. Nevím, tak nějak mi to připadalo. PET lahev jsem si samozžejmě nechala, protože je velice pěkná (a za ty peníze), a teď mi slouží k domácímu využití. Dá se do ní třeba dobře dát ovoce s vodou a opravdu ta chuť vody je jako chuť toho ovoce. (Podle mě to ale nedělá ta "flaška" :D) Abych to nějak uzavřela, tak vodu VOSS si určitě ještě někdy koupím, ale ne nijak často, protože mi připadá, že mi ta obyčejná kohoutková za 3 Kč stačí :D.

Děkují, že jste to dočetli až sem, rozhodla jsem se dělat tématické články většinou o víkendu, vždy na nějaké téma co mi napíšete a nebo se mi bude nějaké líbit. Další témata na články mi můžete psát do komentářů :-).
A co si o vodě VOSS myslíte vy?
xoxo

Happy Morning.

26. června 2016 v 8:47 | Natalie |  My Talkings
Dobré ráno!
Před chvillkou jsem vstala :-). Dnes budu zřejmě celý den u táty, ale nebojte se. Vyjde jako vždy deníček a udělám dnes tématický článek nebo spíše recenzi na vodu VOSS.
xoxo

25.6.2016

25. června 2016 v 18:40 | Natalie |  Diary
Ahoj!
Dneska ráno jsem vstala přesně v 7:26. Pak jsem byla dlouho na mobilu a na blogu. V 9:00 jsem se šla nasnídat. Potom jsem se oblékala, protože jsme měli v plánu jít s bráchou a s kamarádkou na Já Jůtuber tour v našem městě.
V 10:00 jsme šli na zastávku a jeli na akci. Začínalo to až v 11:00, ale my jsme chtěli získat dobré místo, které jsme také získali. Nejdřív jsem viděli ještě před programem Míšu ze Stylewithme a máme s ní fotku.
Bohužel po hodině čekání ve 30ti stupňovém vedru se mi začalo dělat špatně. Ještě půl hodiny jsem to vydržela, ale pak už jsem musela se schladit do nejbližšího nákupního centra. Dělali se mi mžitky před očima a hrozně mě bolelo břicho.
Pak šla kamarádka za mnou a koupili jsme si kolu, abysme nabrali cukr. Koukali jsme se z obchodního centra co je tam zrovna za youtubery a hlavně jestli je brácha tam, kde má bejt.
Po chvilce jsme se sebrali a i s bráchou jsme se rozhodli někde najít DeniseTv. Šli jsme do jiného nákupního centra a doufali jsme, že tam bude. Bohužel tam nebyl, ale koupili jsme si poprvé v životě vodu VOSS. Jaký na ni máte názor? Podle mého byla velice dobrá, ale jako z kohoutku :D Brácha si koupil k obědu sushi.
Když už nám bylo strašné vedro a byli jsme zklamaní z celé akce, tak jsme si řekli, že necháme bráchu ať se alespoň vyfotí s Martinem Rotou. Když jsem čekali tu malou frontu na Martina Rotu, tak moje kamarádka zahlédla nedaleko Kulturního domu Denise. Úplně to na mě vyhrkla a tak jsme s bráchou běželi s ní.
Bohužel jsme ho zrovna zastihli jak kouří ještě (asi) s jeho holkou, ale stejně jsme ho vyrušili. Udělali si s ním fotku a dal nám i podpis.
Potom se teda brácha vyfotil s Martinem Rotou, který nám dal i podpis.
Nakonec jsme viděli i Vaďáka, tak jsme se k němu všichni tři narvali a máme s ním taky fotku. Podpisy už bohužel nedával. Pak jsme se vyfotili ještě s maskotem Bubble Manie.
Než jsme šli, tak jsme si řekli, že se podíváme ještě na ten stánek s merchema youtuberů. Kamarádka si koupila náramek DeniseTv za 100 Kč. My s bráchou jsem se rozhodli udělat taktiku ostatních a tak jsme si vzali zadarmo :D. Ale nikomu to neříkejte :D. Mám teda 2 náramky: Goga a DeniseTv. Kolem těch 13:00 jsme šli na zastávku a jeli k babičce na oběd, protože já jsem přímo umírala vedrem a hlady.
Když jsme se naobědvali, tak jsme se rozhodli, že půjdeme na zahradu do bazénu, abysme se osvěžili. Pak se ale začalo schylovat k bouřce.
Pomáhali jsme babičce uklidit před bouřkou a pak jsme běželi domů. Hned jak jsme dorazili, tak přišly i kroupy a my byli rádi, že jsme doma.
Potom přijela mamka a měli jsme pizzu z trouby a dokoukávali Pearl Harbor. Dnešek byl super den.
xoxo

Afternoon storm.

25. června 2016 v 15:36 | Natalie |  My Talkings
Krásné odpoledne!
U nás je strašná bouřka :-(. Akce byla naprosto skvělá. Mám fotky s nějakými youtubery, ale bohužel je sem nedám z osobních důvodů. Teď se s bráchou koukáme na Pearl Harbor, ale moc nás to nebaví.
Omlouvám se, že tématický článek nebude, ale opravdu jsem nevěděla na jaké téma, tak mi prosím napište nějaké téma sem do komentářů, abych věděla o čem mám napsat.
Deníček bude dnes doufám obsáhlý a bude kolem 18-19. hodiny.
xoxo

Beautiful Morning.

25. června 2016 v 8:21 | Natalie |  My Talkings
Dobré ráno!
Dneska jdu v 10:00 na akci Já Jůtůber u nás ve městě, takže dopoledne žádný článek nečekejte. Ale odpoledne pro vás připravím nějaký tématický :-) A večer bude samozřejmě deníček. Krásný den!
xoxo

24.6.2016

24. června 2016 v 20:52 | Natalie |  Diary
Ahoj,
dneska ráno jsem vstala brzo, protože mě vzbudil ségry budík okolo 6:00. Snažila jsem se, ale do 7:00 ještě spát. Potom šla ségra do školy a já chvilku po ní.
Nebudu vám ani říkat co bylo za hodiny, protože jsem nic nedělali. Koukali jsme se na Deadpool, četli jsme si, hráli hry nebo byli na mobilu nebo tabletu. Bylo příšerné vedro celý den okolo 30 stupňů Celsia.
Po vyučování jsme šli na oběd. Měli jsme segedín, který mi vůbec nechutná :/. Pak jsem šla domů a v podstatě jsem odpočívala od toho vedra.
Na atletiku jsem nakonec nešla, protože to vedro bylo ukrutné. Místo toho jsem šla na zahradu do bazénu. Pak jsem večeřela u babičky a šla jsem domů
Dnes u nás pro změnu spí můj nevlastní brácha a asi budeme koukat na horor. Dobrou noc. Mimochodem, zítra jdu na Já Jůtůber u nás ve městě, takže se Vám z akce určitě ozvu.
xoxo

At school.

24. června 2016 v 10:35 | Natalie |  My Talkings
Ahojky!
Právě jsem ve škole a máme volné hodiny. Koukáme se na Deadpool, idkyž já se moc nekoukám. Spíš si čtu nebo jsem na tabletu atd. Nevím, kdy dnes bude deníček, ale vypadá to, že tak až po 20. hodině. Mám totiž od 18-20:00 atletiku.
Mimochodem, co si myslíte o tom, že Anglie vystoupila z EU?
Napište mi to do komentářů.
xoxo

Morning.

24. června 2016 v 7:10 | Natalie |  My Talkings
Dobré ráno!
Teď sedím u stolu a jím snídani :-). Ve škole dneska jenom budeme odevzdávat učebnice a nudit se. Takže si beru tablet a knížku. Mimochodem, včera jsme se ségře udělaly blog, takže budu ráda, když se na něj kouknete:
Myslím, že to stojí za to číst. A celkový design jsem dělala já takže :D..
Užijte si den!
xoxo

23.6.2016

23. června 2016 v 20:28 | Natalie |  Diary
Ahoj!
Dnes jsem vstala jak je zvykem kolem 7:00. A šla jsem konečně do školy :-)
První hodina: Fyzika. Dneska mě fyzika celkem bavila, jelikož jsme vybírali učebnice a koukali na Teorie Velkého Třesku. A nikdo nijak nevyváděl, takže pohodová hodina.
Druhá hodina: Zeměpis. Zase jsme vybírali učebnice, ale učili jsme se, protože jsme toho hodně zameškali, ale bylo to v pohodě.
Třetí hodina: Španělština. No, tady to bylo jako vždy. Máme takovou feministickou dámičku, lae je s ní sranda. Prostě jsme různě opakovali.
Čtvrtá hodina: Dějepis. Jako vždy. Učili jsme se a nudili jsme se, ale učitelka je bombová.
Pátá hodina: Informatika. Dodělávali jsme s učitelem třídní resty a pak jsme měli volno na počítačích.
Šeastá hodina: Matematika. Odevzdávali jsme učebnice a pak jsme si zase mohli dělat co chceme. Koukali jsem na Simpsony a hráli piškvorky atd.
K obědu bylo boloňské pené a bylo to úžasné. Potom jsem vyklízeli šatnu.
Když jsem přišla domů, tak jsem byla na blogu atd. Potom přišla moje nevlastní ségra Kačka a šli jsme i s rodiči na večeři.
Já a ségra jsme dělali venku musical.ly a dopadlo to celkem vtipně.
Dnes u nás bude spát a řekla, že si možná taky založí blog, tak vám kdyžtak o něm určitě řeknu.
Teď se půjdu umejt a asi budeme blogovat.
xoxo

My TOP 10 SONGS (June). 2016

23. června 2016 v 11:30 | Natalie |  My Talkings
Ahojky!
Toto je přednastavený článek. Rozhodla jsem se, že se s Vámi podělím o mé nejoblíbenější písničky každý měsíc. A tak vystavím každý měsíc top 10 písniček. Doufám, že se Vám tato měsíční rubrika bude líbit a třeba si vezmete nějakou inspiraci.

1. Galantis- Runaway

Vím, stará písnička (celkem). Ale mě nikdy neomrzí :-). Zvlášť v létě.

2. Meghan Trainor- Me too

Toto je v celku nová písnička. Příjde mi strašně povrchní, ale zároveň milá. No prostě energetická.

3. Halsey- Colors

Nevím, co říct. Prostě se mi líbí. Akorát mě trochu znepokojil videoklip :D.

4. The Chainsmokers- Don't let me down

Celkově miluju The Chainsmokers, takže..

5. Calvin Harris- This is what you came for
Tuhle písničku jsem slyšela v rádiu a nějk se mi zalíbila.

6. Sia- Cheap Thrills

Na tuto písničku ráda tancuji. :-)

7. Matt Simons- Catch&Release

Krásná, uklidňující písnička :-)

8. Selena Gomez- Kill em with kindness

Prostě. Dokonalá. Písnička.Tečka.

9. Ariana Grande- Into you

"So baby come light me up, and maybe I let you own it.." zpívám si to celý den, protože to znám z musical.ly a prostě si to pořád zpívám.

10. Fifth Harmony- Work from home

Já vím, opravdu "novinka". Ale fakt už jsem nevěděla, co sem dát. A tuhle písničku si vždy ráda poslechnu :-)

Takže to by byl konec TOP 10 písniček na měsíc Červen a těším se na příští!
xoxo